Hakkımızda


2010 yılında Fatih Yurdagül tarafından kurulan Yurdagül İnşaat, Tamamlamış olduğu projelerde gösterdiği kaliteyle, bugün modern kentler için insanların mutlu ve huzurlu yaşayabileceği yaşam alanları inşaa ediyor.

Modernize edilmiş üstün kaliteli mimari projeleri hayata geçiren Yurdagül İnşaat, Çok sayıda projeyi başarıyla teslim etmenin haklı gururunu yaşıyor.

Temel Prensiplerimiz

- Daha mutlu bir yaşam için modern projeler üretmek,

- Her zaman en üstün kalitedeki ürünü tedarik etmek,

- Çevreye saygı çerçevesinde daha yeşil projeler inşaa etmek,

- Projelerimizde en güncel teknikleri kullanarak fark yaratmak

- İş sağlığı ve güvenliği tebliğlerine uygun şantiyelerle takım arkadaşlarımızın güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamak.

İş Güvenliği

İş sağlığı güvenliği sisteminin yasal mevzuatına uygun olarak hazırlanan inşaat şantiyelerimiz, takım arkadaşlarımızın daha güvenli ve sağlıklı çalışması için sürekli olarak denetlenmekte ve modernize edilmektedir.

Çevreye Saygı

Proejelerimizde Çevre ve Şehir Bakanlığı'nın ilgili mevuzat ve yasalarına uygun olarak hazırlanan projelerimiz, hassas ve titiz bir biçimde Yurdagül İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir.

Yurdagül İnşaat - Kadro


Fatih Yurdagül

Fatih Yurdagül

Yönetim Kurulu Başkanı

fyurdagul@yurdagulinsaat.com.tr

Abdullah Pur

Abdullah Pur

Genel Müdür

apur@yurdagulinsaat.com.tr

Yusuf Şirikçi

Yusuf Şirikçi

Genel Koordinatör

ysirikci@yurdagulinsaat.com.tr

Harun Yazgan

Harun Yazgan

Baş Şantiye Şefi

hyazgan@yurdagulinsaat.com.tr

Alaaddin Erzurumlu

Alaaddin Erzurumlu

Şantiye Şefi

aerzurumlu@yurdagulinsaat.com.tr

Ferhat Köroğlu

Ferhat Köroğlu

Şantiye Şefi

fkoroglu@yurdagulinsaat.com.tr

Mustafa Ercan

Mustafa Ercan

Şantiye Şefi

mercan@yurdagulinsaat.com.tr

Ali Karpuz

Ali Karpuz

Şantiye Şefi

akarpuz@yurdagulinsaat.com.tr

Mustafa Kümperli

Mustafa Kümperli

Genel Koordinatör Asistanı

mkumperli@yurdagulinsaat.com.tr

Hilal Göçgün

Hilal Göçgün

Muhasebe Müdürü

hgocgun@yurdagulinsaat.com.tr

Murat Gülegül

Murat Gülegül

Muhasebe Müdürü

mgulegul@yurdagulinsaat.com.tr

Vahit Kaya

Vahit Kaya

Satınalma Sorumlusu

vkaya@yurdagulinsaat.com.tr

Cumali Birin

Cumali Birin

Satış ve  Pazarlama Müdürü

cbirin@yurdagulinsaat.com.tr

Ökkeş Kılavuz

Ökkeş Kılavuz

Satış ve  Pazarlama Sorumlusu

okilavuz@yurdagulinsaat.com.tr

Ömer Ercan Alkışçı

Ömer Ercan Alkışçı

Medya ve Reklam Danışmanı

oercan@yurdagulinsaat.com.tr